Beklenmedik durumlarda karşınıza çıkan ihtiyaçlarınız, bazı dönemlerde kötü giden işleriniz, sağlık sorunları sebebiyle çalışamıyor oluşunuz gibi sebeplerden ötürü, hayatınızda belli bir dönem her şey kötüye gitmiş olabilir; ama daha kötüye gitmek zorunda değil. Kredi dosyalarındaki hatalarınız, düzeltilmesi gereken bankacılık sistemindeki bozuk kredi verileriniz gibi bir çok olumsuz faktörü, kredi teknolojileri ve finans uzmanlarımız sayesinde aşabilirsiniz. Bunun için bir yerden başlamalısınız.

Kredi kullanırken riski kabul eden tarafın ne göreceğini görmek, bilmek ve buna göre hareket etmek, ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilmenizi sağlayabilir. Bankacılık sistemi, yüksek teknoloji kullanarak müşterilerine müthiş bir hızda hizmet eder. Fakat yapılan her kredi başvurusu, finansal raporlarda ve bankacılık sisteminde olumsuz şekilde algılanır. Her başvuru olumsuzluk yaratır ve kredi raporlarında sizin için oluşturulan kredi skorlarınızı olumsuz etkiler. Hexa Finans, Türkiye’de 200 milyon krediye danışmanlık sağlayan yapay zekâ ve Simülatörlü Kredi Sorgulama teknolojisini kullanarak, kullanıcılarına kredi kullanırken daha dijital, daha hızlı ve daha doğru karar vermeleri için olanak sağlamaktadır.

Özellikle kredi geçmişi olmayanlar, istediği limite ulaşamayanlar; kredi süreçlerini kolaylaştırmak ve tekrar finansal erişime ulaşmak için yapay zekâ kullanmaktadır. Bu süreç, kullanıcılarımız arasında çekici hâle gelmiştir. Hexa Finans kredi teknolojileri, standart kredi raporlarında var olan skor gibi değil, bir bireyin tüm yaşamına, hatta geniş dijital ayak izine kadar inceleme yaparak, tüm borç verenlerin kullanabileceği bir kredi puanına dönüştürür.

Finansal danışmanlık tüm dünyada artık standart bir ihtiyaçtır. Siz de bilgiye ve teknolojiye güvenin.

Finans uzmanlarımız sizinle görüşmek için şu anda müsait.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Başarılı! Mesajınız bize iletilmiştir.
Hata! Mesajınızı gönderirken bir hata oluştu.